Hakkımızda

KANDO DENİZCİLİK, faaliyetine 1991 yılında Çağlayan’da YAMAHA Deniz ARAÇLARI SERVİS ve SATIŞ Bayii olarak başlamıştır. Uzun yıllar boyunca Japon Kültürü ile yetişmiş ve çalışmış olan Kaan KAYA tarafından kurulan firmanın ismi ve çalışma felsefesi yine Japonların KANDO felsefesinden gelmektedir.
Zaman içinde gelişimini tamamlayan Kando Denizcilik, iş potansiyeli ve satış kapasitesinin artışı sonucunda bulunduğu yerden 2020 yılında taşınarak mevcut showroomuna taşınmıştır. Sadece bulunduğu mevki ile sınırlı kalmayarak Tüm Türkiye genelinde hizmet veren firmamız denizin ve suyun olduğu her yerde bulunmaktadır. Geniş ve ehil servis ağı ile gelen her türlü talebe en iyi ve en kaliteli servisi vermektedir.
2020 yılına kadar Yamaha Deniz Motorları, Yamaha Jet Skileri ve BrigBotları’nin satış ve servislerini yapan firmamız, bu yıldan itibaren kendi markası olan ScannerMarine’ın Türkiye distribütörlüğünü almıştır.
Açtığı Kando RIB Brokage ile Türkiye’ de ilk defa ikinci el bot konusunda profesyonel olarak çalışma yapan ilk firma olmuştur. Bugüne kadar ikincil önemde ele alınan Sert Tabanlı ve Jet Boatlarkonsunda uzmanlaşan firmamız, gerek kendine ait gerekse müşterilerinin botlarını pazara sunmaktadır.